YoungTimer Party
Jeżeli kochasz zapach benzyny i starych samochodów musisz nasz odwiedzić. ;)
Zapraszamy!

Koło Youngtimer Automobilkubu Wielkopolskiego




współpraca







Surma Tłumaczenia - Natalia Surma - tłumaczenia ustne (symultaniczne, konferencyjne, konsekutywne, liason, chuchotage) i pisemne





Puchar Youngtimer Party 2011

WYNIKI PUCHARU YOUNGTIMER PARTY 2011

Klasa A-1000

  Nr Kierowca Pilot Marka  Model I runda II runda III runda Suma
1 40 Tomasz Bednarczyk Edyta Polańska Rover Mini Red Flame 15 15 15 45
2 41 Tomasz Wiśniewski   Fiat 127 12 12 12 36
3 60 Jacek Ratajczak Iza Ratajczak Fiat 126p 8 8 6 22
4 50 Maciej Rosiński   Fiat 126p 1 10 8 19
5 49 Bartek Kubiak Katarzyna Duszyńska Mini Morris 5 3 6 14
6 7 Łukasz Zawada Joanna Zawada Fiat 126p 10 1   11
  76 Patryk Bogucki   Fiat 126p 6 5   11
  13 Jan Cynka Lucyna Dysiewicz Fiat 126p 3 4 4 11
  65 Jan Lewandowski Karol Mański Fiat 126p 4 2 5 11
10 61 Konrad Górny   Fiat 126p 2 0 1 3
  26 Paweł Witczak   Fiat 126p 0 0 3 3
12 126 Adam Deckert Wojciech Paczkowski Fiat 126p   0 2 2
13 4 Wojciech Marciniak   Trabant 601 0   0 0
14 110 Piotr Banach   Fiat 126p   0 0 0

Klasa A-1600

  Nr Kierowca Pilot Marka  Model I runda II runda III runda Suma
1 12 Piotr Topór Paweł Grochal Mini Cooper 8 12 6 26
2 63 Andrzej Humiński   Rover Mini Kensington 10 10 3 23
3 90 Tomasz Augustyniak   Mini Mk II 6 8 4 18
4 130 Gruber Krzysztof Tomasz Nowacki Ford Escort   5 5 10
5 27 Jakub Wojciechowski Maciej Surmacewicz Ford Escort 5 2   7
6 43 Jerzy Drzymuchowski Marek Osadca Polski Fiat 125p 3   2 5
7 85 Michał Gawłowski Joanna Mokwińska Ford Fiesta 4     4
8 86 Średniak Henryk   VW Golf 1   1 1 2

Klasa A-2000

  Nr Kierowca Pilot Marka  Model 1. runda 2. runda 3. runda Suma
1 91 Grzegorz Łysy   Opel Kadett C 12 6 8 26
2 19 Jacek Ratyński Michał Ratyński Mazda RX 7 15 5 5 25
3 33 Mirosław Pogorzelski Kamila Pogorzelska Ford Capri 10 4 4 18
4 122 Szymon Kadziszewski   Opel Manta B   8 6 14
5 46 Adam Leszczyński   Opel Ascona B 8 3 1 12
6 99 Przemysław Kosiak Szczepan Kosiak Ford Escort 4 2 3 9
7 78 Mateusz Prokopiuk Michał Myśliwiec Ford Taunus 3 1   4
8 35 Jędrzej Dziewulski   BMW E21 320 2   2 4

Klasa A-3000

  Nr Kierowca Pilot Marka  Model 1. runda 2. runda 3. runda Suma
1 28 Tomasz Dziobkowski Sylwia Rutkowska Ford Capri 8 8 5 21
2 16 Marcin Ptak   Datsun 240Z 6 6 3 15
3 25 Michał Kalsztein Patryk Pospieszyński BMW E 28 528i 5 5 4 14
4 24 Rafał Kamil Bujalski   Ford Capri 2 4   6
5 3 Przemysław Dotka Piotr Maciak Opel Senator   3 2 5
6 135 Roman Kalitka Marta Kuśmierczyk Ford Fiesta   1 1 2

Klasa A-3000+

  Nr Kierowca Pilot Marka  Model 1. runda 2. runda 3. runda Suma
1 83 Łukasz Krauzowicz   Ford Capri 12 8 10 30
2 75 Adam Kunc Anna Kunc/Łukasz Lesiński BMW 728iS 8 6 8 22
3 54 Wojciech Łangowski Anna Szenklewska Ford Capri 10 3 6 19
4 45 Rafał Grodecki Adam Kłosowski BMW E 24 5 5 5 15
5 79 Piotr Fira   BMW E 28 M535i 6 2 3 11
6 100 Wojciech Jan Spyra Bartosz Spyra BMW 635 Csi 1 4   5
7 87 Sołtysiak Dariusz   BMW E 24   1 2 3

Klasa B-1400

  Nr Kierowca Pilot Marka  Model 1. runda 2. runda 3. runda Suma
1 134 Jakub Reśliński Piotr Szpalik Suzuki  Swift   8 6 14
2 92 Wojciech Kolasiński   Fiat Uno 6 5 3 14
3 17 Piotr Hornung Weronika Bartosik/Mateusz Hornung VW Polo 3 4 5 12
4 119 Niewczas Marcin   Suzuki  Swift   6 2 8
5 150 Wojciech Klimecki Piotr Wawrzyniak Suzuki  Swift   3 4 7
6 93 Mateusz Hornung   Opel  Corsa A 4 2   6

Klasa B-2000

  Nr Kierowca Pilot Marka  Model 1. runda 2. runda 3. runda Suma
1 14 Marcin Janiński Łukasz Walaszczyk Honda CRX 15 15 10 40
2 32 Marcin Kolasiński Urszula Siennicka Honda CRX 12 10 15 37
3 6 Aleksander Robak   BMW 318 8 12 12 32
4 48 Jakub Mazurek Maria Mazurek Honda CRX 10 8 0 18
5 123 Łukasz Socha   BMW 316   5 8 13
6 141 Bartosz Dziecielski Olga Langer Honda CRX   6 6 12
7 47 Michał Piotrowski   Peugeot 205 GTI 3 4   7
  98 Piotr Klisowski Robert Rybak Ford  Fiesta XR2 4   3 7
9 111 Łukasz Pilor Joanna Sumara BMW E 30 320   1 5 6
10 70 Jakub Lisaj   BMW 318 iS 2 3   5
11 115 Przemysław Augustyn   BMW E 30    0 4 4
12 114 Mieszko Lanzer   BMW E 30   0 1 1

Klasa B-2000+

  Nr Kierowca Pilot Marka  Model 1. runda 2. runda 3. runda Suma
1 5 Tomasz Paweł Zamojski Daniela Otomańska - Zamojska BMW E 30 12 15 10 37
2 11 Sebastian Krzyczmanik   BMW 325e 15 12 8 35
3 31 Adam Augustyniak Liliana Augustyniak BMW 325e 10 10 6 26
4 8 Artur Dworzecki   BMW E 30 8 6 3 17
5 9 Piotr Stefański   BMW E 30 6 8   14
6 18 Mariusz Podołowski   BMW 320 4 5 5 14
7 77 Gracjan Sobiński Przemysław Szyszka BMW E 30 5   4 9
8 38 Artur Nita   BMW E 30 2 4   6
9 73 Damian Kopeć Wojtek Księżak BMW E 30 3 2   5
10 71 Wojciech Jakubowski   BMW E 30 0 3   3
11 112 Tymoteusz Pilor Joanna Sumara BMW E 30 0   2 2
12 94 Mateusz Bieruta Patryk Abramczyk BMW E 30 0 1   1

Klasa S-2000

  Nr Kierowca Pilot Marka  Model 1. runda 2. runda 3. runda Suma
1 29 Piotr Tabor   BMW 318 is 4 3 6 13
2 102 Łukasz Pokrywka Anna Pokrywka Ford Fiesta 3 2 5 10
3 44 Dariusz Nowicki Andrzej Englert FSO 125p 2   4 6
4 95 Robert Abramczyk   BMW E 34 1 1 2 4

Klasa S-2000+

  Nr Kierowca Pilot Marka  Model 1. runda 2. runda 3. runda Suma
1 89 Maciej Kożuszek   BMW E 28 12 4 6 22
2 58 Marcin Domka Anna Górecka BMW E 28 8 5 5 18
3 66 Krzysztof Hellwig   BMW E 24 635 Csi 10 3 4 17
4 67 Dawid Bokiej   BMW 540 2 6 8 16
5 55 Miłosz Iwanicki   BMW E 28 535i 5 2 3 10
6 74 Wojciech Piotrowski Zbigniew Trólka BMW E 28 M5 4 1 1 6


Wyniki eliminacji Pucharów Youngtimer Party oraz poprzednich edycji imprezy


1