YoungTimer Party
Jeżeli kochasz zapach benzyny i starych samochodów musisz nasz odwiedzić. ;)
Zapraszamy!

Koło Youngtimer Automobilkubu Wielkopolskiego




współpraca







Surma Tłumaczenia - Natalia Surma - tłumaczenia ustne (symultaniczne, konferencyjne, konsekutywne, liason, chuchotage) i pisemne





Puchar Youngtimer Party 2011 - 3. runda

WYNIKI PUCHARU YOUNGTIMER PARTY 2011
3. runda

KLASA A-1000

  1. Nr 40, Bednarczyk Tomasz - Rover Mini - 755,26 pkt.
  2. Nr 41, Wiśniewski Tomasz - Fiat 127 - 781,34 pkt.
  3. Nr 137, Zawada Łukasz, Zawada Joanna - Fiat 126p - 789,16 pkt.

KLASA A-1600

  1. Nr 12, Topór Piotr - Mini Cooper - 748,21 pkt.
  2. Nr 130, Gruber Krzysztof - Ford Escort - 775,76 pkt.
  3. Nr 90, Augustyniak Tomasz - Mini MK II - 783,04 pkt.

KLASA A-2000

  1. Nr 91, Łysy Grzegorz - Opel Kadett C - 739,59 pkt.
  2. Nr 122, Kadziszewski Szymon - Opel Manta B - 740,08 pkt.
  3. Nr 19, Ratyński Jacek, Ratyński Michał - Mazda RX-7 - 750,92 pkt.

KLASA A-3000

  1. Nr 28, Dziobkowski Tomasz, Dziobkowska Sylwia - Ford Capri - 724,36 pkt.
  2. Nr 25, Kalsztein Michał - BMW E28 528i - 775,88 pkt.
  3. Nr 16, Ptak Marcin - Datsun 240z - 781,11 pkt.

KLASA A-3000+

  1. Nr 83, Krauzowicz Łukasz - Ford Capri - 742,58 pkt.
  2. Nr 75, Kunc Adam, Lesiński Łukasz - BMW 728iS - 751,75 pkt.
  3. Nr 54, Łangowski Wojciech, Szenklewska Anna - Ford Capri - 767,35 pkt.

KLASA B-1400

  1. Nr 315, Barbukow Aleks - Suzuki Swift GTi - 768,76 pkt.
  2. Nr 134, Reśliński Jakub, Szpalik Piotr - Suzuki Swift - 776,76 pkt.
  3. Nr 17, Hornung Piotr - Volskwagen Polo - 782,53 pkt.

KLASA B-2000

  1. Nr 32, Kolasiński Marcin, Siennicka Urszula - Honda CRX - 695,38 pkt.
  2. Nr 6, Robak Aleksander - BMW 318 - 705,91 pkt.
  3. Nr 14, Janiński Marcin, Walaszczyk Łukasz - Honda CRX - 708,24 pkt.

KLASA B-2000+

  1. Nr 5, Zamojski Tomasz Paweł, Otomańska-Zamojska Daniela - BMW E30 - 697,32 pkt.
  2. Nr 11, Krzyczmanik Sebastian - BMW E30 - 716,53 pkt.
  3. Nr 31, Augustyniak Adam, Augustyniak Liliana - BMW 325E - 720,78 pkt.

KLASA S-2000

  1. Nr 29, Tabor Piotr - BMW 318iS - 778,31 pkt.
  2. Nr 102, Pokrywka Łukasz - Ford Fiesta MK2 - 794,87 pkt.
  3. Nr 44, Nowicki Dariusz, Englert Andrzej - FSO 125p - 813,20 pkt.

KLASA S-2000+

  1. Nr 67, Bokiej Dawid - BMW E28 - 692,91 pkt.
  2. Nr 89, Kożuszek Maciej - BMW E28 - 726,49 pkt.
  3. Nr 58, Domka Marcin, Górecka Anna - BMW E28 - 727,01 pkt.

Wyniki szczegółowe


Wyniki eliminacji Pucharów Youngtimer Party oraz poprzednich edycji imprezy


1