YoungTimer Party
Jeżeli kochasz zapach benzyny i starych samochodów musisz nasz odwiedzić. ;)
Zapraszamy!

Koło Youngtimer Automobilkubu Wielkopolskiego




współpraca







Surma Tłumaczenia - Natalia Surma - tłumaczenia ustne (symultaniczne, konferencyjne, konsekutywne, liason, chuchotage) i pisemne





Puchar Youngtimer Party 2011 - 2. runda

WYNIKI PUCHARU YOUNGTIMER PARTY 2011
- "Pętla południowa "

Miejsce
Nr
Kierowca
Pilot
Samochód
Suma
1 303 Maciej Grycza Anna Grycza Volvo 144 252
2 306 Michał Meisnerowski   BMW E28 275
3 301 Tomasz Szymański Katarzyna Szymańska Ford Capri 363
4 302 Michał Stefaniak Marcin Markowski Mazda MX-5 368
5 304 Dariusz Krupa   Porsche 928 S 416
6 300 Adam Wojciechowski Magdalena Wojciechowska Mazda MX-5 422
7 312 Michał Krzyżycki Mateusz Mierzwiczak Austin Mini 1000 447
8 308 Katarzyna Pawelec Jakub Tomaszewski Fiat 126p 579
9 305 Michał Szymański Małgorzata Grzymisławska Ford Capri 593

 

WYNIKI PUCHARU YOUNGTIMER PARTY 2011
- 2. runda

KLASA A-1000

  1. Nr 40, Bednarczyk Tomasz, Polańska Edyta - Rover Mini - 756,32 pkt.
  2. Nr 41, Wiśniewski Tomasz - Fiat 127 - 770,36 pkt.
  3. Nr 50, Rosiński Maciej - Polski Fiat 126p - 805,32 pkt.

KLASA A-1600

  1. Nr 12, Topór Piotr, Grochal Paweł - Mini Cooper - 753,29 pkt.
  2. Nr 63, Humiński Andrzej - Rover Mini Kensington - 764,61 pkt.
  3. Nr 90, Augustyniak Tomasz - Mini MK II - 778,72 pkt.

KLASA A-2000

  1. Nr 122, Kadziszewski Szymon - Opel Manta B - 757,55 pkt.
  2. Nr 91, Łysy Grzegorz - Opel Kadett C - 762,80 pkt.
  3. Nr 19, Ratyński Jacek, Ratyński Michał - Mazda RX-7 - 767,24 pkt.

KLASA A-3000

  1. Nr 28, Dziobkowski Tomasz, Rutkowska Sylwia - Ford Capri - 735,59 pkt.
  2. Nr 16, Ptak Marcin - Datsun 240z - 758,92 pkt.
  3. Nr 25, Kalsztein Michał - BMW E28 528i - 772,50 pkt.

KLASA A-3000+

  1. Nr 83, Krauzowicz Łukasz - Ford Capri - 752,85 pkt.
  2. Nr 75, Kunc Adam, Lesiński Łukasz - BMW 728iS - 768,13 pkt.
  3. Nr 45, Grodecki Rafał, Kłosowski Adam - BMW 635CSi - 774,41 pkt.

KLASA B-1400

  1. Nr 134, Reśliński Jakub, Szpalik Piotr - Suzuki Swift - 795,66 pkt.
  2. Nr 119, Niewczas Marcin - Suzuki Swift - 804,43 pkt.
  3. Nr 92, Kolasiński Wojciech - Fiat Uno - 805,40 pkt.

KLASA B-2000

  1. Nr 14, Janiński Marcin, Walaszczyk Łukasz - Honda CRX - 716,63 pkt.
  2. Nr 6, Robak Aleksander, Robak Jakub - BMW 318 - 722,87 pkt.
  3. Nr 32, Kolasiński Marcin, Siennicka Urszula - Honda CRX - 723,93 pkt.

KLASA B-2000+

  1. Nr 5, Zamojski Tomasz Paweł, Otomańska-Zamojska Daniela - BMW E30 - 727,07 pkt.
  2. Nr 11, Krzyczmanik Sebastian - BMW E30 - 732,71 pkt.
  3. Nr 31, Augustyniak Adam, Augustyniak Liliana - BMW 325E - 734,65 pkt.

KLASA S-2000

  1. Nr 29, Tabor Piotr - BMW 318iS - 778,65 pkt.
  2. Nr 102, Pokrywka Łukasz - Ford Fiesta MK2 - 789,51 pkt.
  3. Nr 95, Abramczyk Robert - BMW E30 - 805,40 pkt.

KLASA S-2000+

  1. Nr 67, Bokiej Dawid - BMW E28 - 706,40 pkt.
  2. Nr 58, Domka Marcin, Górecka Anna - BMW E28 - 723,61 pkt.
  3. Nr 89, Kożuszek Maciej - BMW E28 - 730,57 pkt.

Wyniki szczegółowe


Wyniki eliminacji Pucharów Youngtimer Party oraz poprzednich edycji imprezy


1