YoungTimer Party
Jeżeli kochasz zapach benzyny i starych samochodów musisz nasz odwiedzić. ;)
Zapraszamy!

Koło Youngtimer Automobilkubu Wielkopolskiego




współpraca







Surma Tłumaczenia - Natalia Surma - tłumaczenia ustne (symultaniczne, konferencyjne, konsekutywne, liason, chuchotage) i pisemne





Puchar Youngtimer Party 2011 - 1. runda

WYNIKI PUCHARU YOUNGTIMER PARTY 2011
- "Pętla północna"

M.
Nr
Imię
Nazwisko
Imię pilota
Nazwisko pilota
Marka
Model
Rok
SUMA
1 324 Krzysztof Maik Izabela  Jaraczewska-Maik Mini Morris 1979 105,8
2 303 Maciej Grycza Anna Grycza Volvo  1800ES 1973 167,2
3 321 Agnieszka Frystacka Marcin Frystacki Rover Mini 1991 183,97
4 316 Krzysztof  Witczak Joanna Witczak Syrena 104 1969 234,04
5 319 Tomasz Ważny Grzegorz Krol Ford Capri 1985 267,25
6 323 Marcin Malinowski Grzegorz Szmurło Rover Mini 1989 288,39
7 317 Michał Zarzyka Kinga Nawrot Trabant 601 1972 289,04
8 302 Michał Chęciński Marta Szubert-Chęcińska Ford Capri  1971 293,37
9 306 Natalia Smolarek Maciej Olek Rover Mini 1991 323,98
10 325 Łukasz Grochal Sylwia Kowalik Opel Ascona B 1981 336,04
11 313 Józef Nikodem Anna  Nikodem Volkswagen Golf Cabriolet 1989 353,35
12 309 Andrzej Musiał Agnieszka Musiał Audi 80 Coupe quattro 1987 361,37
13 327 Marcin Jędrzejewski Małgorzata Biercewicz Mercedes W123 1982 376,04
14 310 Łukasz Stopa Michał Baumgart Ford Capri 1972 393,04
15 308 Katarzyna Pawelec Jakub Tomaszewski Fiat 126p 1994 394,93
16 305 Dariusz Krupa     Porsche 928 S Strosek 1985 395,56
17 312 Michał Krzyżycki Stanisław Krzyżycki Austin Mini 850 1976 401,86
18 304 Miłosz Krzymiński Izabela Gebler Rover Mini Classic 1993 438,95
19 311 Tomasz Odziomek Wanda Odziomek Mercedes W123 Coupe 230CE 1980 557,04
20 301 Magdalena Michałowska Dawid Jabłoński Ford Fiesta 1992 808,04

 

WYNIKI PUCHARU YOUNGTIMER PARTY 2011
- 1. runda

KLASA A-1000

M.
Nr
Imię
Nazwisko
Imię pilota
Nazwisko pilota
Marka
Model
Oryginał
SUMA
1 40 Tomasz  Bednarczyk Edyta Polańska Rover Mini Red Flame   861,37
2 41 Tomasz Wiśniewski     Fiat  127   865,80
3 7 Łukasz Zawada Joanna Zawada Fiat  126p   885,51
4 60 Jacek Ratajczak     Fiat 126p   893,15
5 76 Patryk Bogucki     Fiat 126p   894,57
6 49 Bartek Kubiak     Mini Morris -12 910,69
7 65 Jan Lewandowski Karol  Mański Fiat  126p ST -12 936,54
8 13 Michal Cynka Lucyna Dysiewicz Fiat 126p   951,19
9 61 Konrad Górny     Fiat 126p   963,37
10 50 Maciej Rosiński     Polski Fiat 126p   978,41
11 81 Waldemar Pacewicz     Mini Morris 1300   1008,43
12 26 Paweł Witczak     Fiat 126p   1010,18
13 4 Wojciech Marciniak     Trabant 601   1013,34

KLASA A-1600

M.
Nr
Imię
Nazwisko
Imię pilota
Nazwisko pilota
Marka
Model
Oryginał
SUMA
1 63 Andrzej Humiński     Rover Mini Kensington -12 830,14
2 12 Piotr Topór Paweł Grochal Mini Cooper   841,34
3 90 Tomasz Augustyniak     Mini MK II   870,53
4 27 Jakub Wojciechowski Maciej Surmacewicz Ford Escort   913,25
5 85 Michał  Gawłowski Joanna Mokwińska Ford Fiesta   920,35
6 43 Jerzy Drzymuchowski Marek Osadca FSO Polski Fiat 125p 1.5   943,49
7 22 Tomasz Jesionowski     Polski Fiat 125p   969,12
8 53 Andrzej Kaczorowski Wojciech Kurkowiak Ford Taunus   1059,54

KLASA A-2000

M.
Nr
Imię
Nazwisko
Imię pilota
Nazwisko pilota
Marka
Model
Oryginał
SUMA
1 19 Jacek  Ratyński Michał Ratynski Mazda RX-7   847,43
2 91 Grzegorz Łysy     Opel Kadett C   848,07
3 33 Mirosław  Pogorzelski Kamila Pogorzelska Ford Capri   857,13
4 46 Adam Leszczyński     Opel Ascona B -12 861,99
5 30 Bartosz  Piotrowski Tomasz Olejniczak Ford Capri   875,60
6 42 Bartosz Tomczuk     Ford Escort   879,81
7 99 Przemysław Kosiak Szczepan  Kosiak Ford Escort   915,11
8 78 Mateusz Prokopiuk Michał Myśliwiec Ford Taunus   924,67
9 35 Jędrzej Dziewulski     BMW E21 320/6 -12 933,81
10 15 Jakub Niemcewicz Jan Niemcewicz Volkswagen 1300 -12 948,37
11 51 Michał Kaczorowski Anna Kaczorowska Ford Taunus -12 991,44
12 86 Henryk  Średniak     Volkswagen  Golf 1   3531,10
13 101 Tytus Adamczewski Tomasz Grześkowiak BMW E28 520i -12 4182,36
14 20 Sebastian Kadziszewski     Opel Kadett C   6119,57
15 34 Jakub  Potęga     Volkswagen Golf Pirelli   7200,00
16 62 Jacek Drewniak     Opel Manta   7200,00

KLASA A-3000

M. Nr Imię Nazwisko Imię pilota Nazwisko pilota Marka Model Oryginał SUMA
1 28 Tomasz Dziobkowski Sylwia  Rutkowska Ford Capri   814,62
2 16 Marcin Ptak     Datsun 240Z   856,33
3 25 Michał Kalsztein Patryk Pospieszyński BMW E28 528i -12 881,49
4 52 Michał Kochański Łukasz Czajda Ford Capri   891,10
5 87 Dariusz Sołtysiak      BMW 628   924,01
6 24 Rafał Kamil Bujalski     Ford Capri   928,89
7 39 Mariusz Polski Amelia  Balcerzak Volkswagen Golf I   931,43

KLASA A-3000+

M. Nr Imię Nazwisko Imię pilota Nazwisko pilota Marka Model Oryginał SUMA
1 21 Michał Krauzowicz Daniel Bobrowski Ford Capri   817,59
2 83 Łukasz Krauzowicz     Ford Capri   829,30
3 54 Wojciech Łangowski Anna Szenklewska Ford Capri -12 836,43
4 75 Adam Kunc Anna Kunc BMW 728iS   864,77
5 79 Piotr Fira     BMW E28 M535i   872,39
6 45 Rafal Grodecki Adam  Klosowski BMW E24   887,72
7 69 Jacek Byczkowski Przemysław  Byczkowski BMW 635CSi -12 890,59
8 96 Rafał Łukaszewicz Mateusz Gołąbek Ford Taunus TC I   905,54
9 88 Bogumił Wrzosek     BMW 528i   992,74
10 10 Wojciech Jan Spyra Bartosz Spyra BMW 635CSi   7200,00

KLASA B-1400

M. Nr Imię Nazwisko Imię pilota Nazwisko pilota Marka Model Oryginał SUMA
1 92 Wojciech Kolasiński     Fiat Uno   872,55
2 37 Adam Piotrowski     Peugeot 205 Rallye   905,59
3 93 Mateusz Hornung     Opel Corsa A -12 921,66
4 17 Piotr Hornung Weronika Bartosik Volkswagen Polo -12 978,16
5 82 Przemysław Sawicki     Ford Fiesta   989,70
6 2 Jarosław  Szczepaniak Aleksandra Szczepaniak Ford Fiesta   993,28

KLASA B-2000

M. Nr Imię Nazwisko Imię pilota Nazwisko pilota Marka Model Oryginał SUMA
1 14 Marcin Janiński Łukasz Walaszczyk Honda CRX   780,68
2 32 Marcin Kolasiński     Honda CRX   789,14
3 48 Jakub Mazurek Maria Małłek Honda CRX   808,56
4 6 Aleksander Robak     BMW 318   810,27
5 10 Sławomir Firlej Patryk Firlej Toyota Corolla   854,45
6 80 Tomasz Pyra Dorota Komosa Ford Fiesta XR2   870,89
7 98 Piotr  Klisowski Robert Rybak Ford Fiesta XR2i   872,30
8 47 Michał Piotrowski     Peugeot 205 GTI   895,59
9 70 Jakub Lisaj     BMW 318iS   941,62
10 84 Jan Karpiński     BMW 316   969,30

KLASA B-2000+

M. Nr Imię Nazwisko Imię pilota Nazwisko pilota Marka Model Oryginał SUMA
1 11 Sebastian Krzyczmanik     BMW 325e   804,91
2 5 Tomasz Paweł Zamojski Daniela Otomańska-Zamojska BMW E30   810,84
3 31 Adam Augustyniak Liliana  Augustyniak BMW 325E -12 814,18
4 8 Artur Dworzecki     BMW E30   823,88
5 9 Piotr Stefański     BMW E30   825,02
6 77 Gracjan Sobinski Przemysław  Szyszka BMW E30   828,68
7 18 Mariusz Podołowski     BMW 320   849,09
8 73 Damian Kopeć Wojtek Księżak BMW E30   853,17
9 38 Artur Nita     BMW E30   867,90
10 68 Jan Jasiński Marcin Drzewiecki NISSAN 200SX S13 -12 874,13
11 94 Mateusz Bieruta Patryk Abramczyk BMW E30   876,51
12 71 Wojtek Jakubowski     BMW E30   902,03
13 59 Ireneusz  Jandzio Sławek Białucha BMW E30   912,91
14 3 Andrzej Dotka Piotr Maciak Opel Senator   962,01

KLASA S-2000

M. Nr Imię Nazwisko Imię pilota Nazwisko pilota Marka Model Oryginał SUMA
1 29 Piotr Klasyczny     BMW 318iS   870,24
2 102 Łukasz Pokrywka     Ford Fiesta   885,91
3 44 Dariusz  Nowicki Andrzej Englert FSO 125p   927,50
4 95 Robert Abramczyk     BMW E34   961,98

KLASA S-2000+

M. Nr Imię Nazwisko Imię pilota Nazwisko pilota Marka Model Oryginał SUMA
1 89 Maciej  Kożuszek     BMW E28   798,49
2 66 Krzysztof Hellwig     BMW E24 635CSi   818,10
3 58 Marcin Domka     BMW E28   833,56
4 23 Krzysztof Górecki Sebastian Górecki BMW E30 330i   836,54
5 55 Milosz Iwanicki     BMW E28 535i   844,20
6 74 Wojciech Piotrowski     BMW  E28 M5   917,32
7 56 Hemann Bleike     BMW E28   4127,22
8 67 Dawid Bokiej     BMW 540   5631,84
9 1 Maciej Żurek     BMW 635CSi   7200,00


Wyniki eliminacji Pucharów Youngtimer Party oraz poprzednich edycji imprezy


1