YoungTimer Party
Jeżeli kochasz zapach benzyny i starych samochodów musisz nasz odwiedzić. ;)
Zapraszamy!

Koło Youngtimer Automobilkubu Wielkopolskiego




współpraca







Surma Tłumaczenia - Natalia Surma - tłumaczenia ustne (symultaniczne, konferencyjne, konsekutywne, liason, chuchotage) i pisemne





Puchar Youngtimer Party 2010

WYNIKI PUCHARU YOUNGTIMER PARTY 2010

GRUPA A

KLASA 1.

miejsce nr startowy Nazwisko  Imię Nazwisko Pilota Imię Pilota Marka  Model  I Runda II Runda III Runda Suma
1 13 Bednarczyk Tomasz     Mini   15 12 10 37
2 4 Topór Piotr     Mini Mini Morris 10 10 12 32
3 59 Bogucki  Patryk     Fiat 126p 12 5 6 23
4 27 Wiśniewski Tomasz     Fiat 127 8 6 8 22
5 82 Cynka  Michał     Fiat 126p 5 2 5 12
6 95 Kadziszewski  Szymon     Fiat 126p 6 3 nst 9
7 2 Zawada Łukasz     Fiat 126p 4 nst 4 8
8 115 Zalewski Robert     Fiat 126p 0 8 nst 8
9 79 Kubiak  Bartłomiej     Mini Austin Mini 1 1 nst 2

KLASA 2.

miejsce nr startowy Nazwisko  Imię Nazwisko Pilota Imię Pilota Marka  Model  I Runda II Runda III Runda Suma
1 98 Augustyniak Tomasz Zboińska  Anita Mini Mini MK2 15 6 15 36
2 129 Humiński Andrzej Humińska Małgorzata Rover Mini nst 10 12 22
3 62 Jesionowski Tomasz Rochna Grzegorz Polski Fiat 125p 12 nst 8 20
4 90 Gawłowski Michał Winiarczyk - Mokwińska Joanna Ford Fiesta 10 5 nst 15
5 16 Średniak Henryk Tyszkiewicz  Tomasz Fiat 127 8 0 nst 8
6 76 Jasiński Michał     Ford Taunus 6 0 nst 6
7 9 Hałasa Łukasz Burda  Krzysztof Zastawa 1100p 5 nst 0 5
8 74 Kaczorowski  Andrzej     Ford Taunus 4 nst 0 4
9 47 Dorna Jakub Gładyszak  Michał Fiat 125p nst 0 1 1

KLASA 3.

miejsce nr startowy Nazwisko  Imię Nazwisko Pilota Imię Pilota Marka  Model  I Runda II Runda III Runda Suma
1 19 Ratyński Jacek     Mazda RX - 7 8 12 12 32
2 48 Łysy Grzegorz     Opel Kadett C 12 nst 15 27
3 25 Pogorzelski Mirosław Tyczkowska  Kamila Ford Capri 6 nst 8 14
4 54 Garliński Dariusz     VW Garbus nst 6 6 12
5 64 Kosiak Przemysław Kosiak Szczepan Ford Escort nst 1 5 6
6 107 Guzik Bogusław Kieliszkowski Konrad Ford Capri 2 nst 4 6
7 116 Trzeciak Roman Trzeciak  Michał Triumph TR 1 1 nst 1 2

KLASA 4.

miejsce nr startowy Nazwisko  Imię Nazwisko Pilota Imię Pilota Marka  Model  I Runda II Runda III Runda Suma
1 24 Dziobkowski Tomasz Rutkowska  Sylwia Ford Capri 15 12 12 39
2 3 Kadziszewski Sebastian   Opel Kadett C 12 10 8 30
3 14 Bujalski Rafał Kamil     Ford Capri 6 8 10 24
4 61 Kalsztein Michał Pospieszyński Patryk BMW 528 E28 4 6 5 15
5 127 Szymański Tomasz Szymańska Katarzyna Ford Capri nst 5 4 9
6 36 Mokrzycki Ireneusz     BMW 528 E28 1 4 3 8
7 41 Sojka Bogdan Sojka jr. Bogdan Opel Manta 5 2 nst 7
8 91 Kalitka Roman Kalitka Damian Ford Fiesta 0 nst 2 2
9 70 Cybulski Marcin     Ford Capri 0 1 nst 1

KLASA 5.

miejsce nr startowy Nazwisko  Imię Nazwisko Pilota Imię Pilota Marka  Model  I Runda II Runda III Runda Suma
1 26 Krauzowicz Michał     Ford Capri 10 15 10 35
2 78 Krauzowicz Łukasz     Ford Capri 8 12 8 28
3 23 Kunc Adam Kunc Anna BMW 728 is 5 10 5 20
4 100 Spyra Wojciech Jan     BMW 635 4 8 2 14
5 10 Wójcicki Jakub Malewicz Ireneusz Ford Capri 6 5 nst 11
6 37 Fira Piotr     BMW 535 5 6 nst 11
7 39 Grodecki  Rafał     BMW 635 E24 nst 4 6 10
8 132 Gołębiowski Jakub     BMW 635 E24 nst 2 3 5
9 84 Góra Krzysztof Sulmierska Katarzyna SAAB 900 nst 3 1 4
10 65 Żurek Maciej     BMW 635 1 1 nst 2

GRUPA B

KLASA 2.

miejsce nr startowy Nazwisko  Imię Nazwisko Pilota Imię Pilota Marka  Model  I Runda II Runda III Runda Suma
1 35 Kolasiński  Marcin     Honda CRX 15 8 6 29
2 46 Mazurek Jakub Małłek Maria Honda CRX 10 6 5 21
3 45 Janiński  Marcin Walaszczyk Łukasz Honda CRX 12 nst 4 16
4 29 Żak Adam Żak Bartosz Honda CRX 8 4 nst 12
5 33 Kolasiński  Wojciech     Mazda MX - 5 5 3 3 11
6 103 Naremski Radosław Karwasz Sławomir Ford Fiesta 1 nst 2 3

KLASA 3.

miejsce nr startowy Nazwisko  Imię Nazwisko Pilota Imię Pilota Marka  Model  I Runda II Runda III Runda Suma
1 73 Piechowicz Tomasz     Mazda MX - 5 3 5 8 16
2 58 Kolasiński  Michał     Mazda MX - 5 4 6 5 15
3 92 Kozicki Tomasz Kozicka  Małgorzata Ford Fiesta 1 8 6 15

KLASA 4.

miejsce nr startowy Nazwisko  Imię Nazwisko Pilota Imię Pilota Marka  Model  I Runda II Runda III Runda Suma
1 1 Pisarek Łukasz Tylko Dawid BMW E30 4 10 10 24
2 147 Żródelny Andrzej Żerkowski Damian BMW E 30 nst 8 1 9
3 52 Zarzeczny Jakub     BMW 318 3 4 nst 7
4 88 Pospieszyński Wojciech Pospieszyński Michał BMW E 30 1 3 nst 4

KLASA 5.

miejsce nr startowy Nazwisko  Imię Nazwisko Pilota Imię Pilota Marka  Model  I Runda II Runda III Runda Suma
1 56 Śluga Maciej Śluga Kuba BMW 318 4 2 2 8
2 32 Abramczyk  Robert Abramczyk Dawid BMW M 535 3 1 1 5

GRUPA SPORT

KLASA 2

miejsce nr startowy Nazwisko  Imię Nazwisko Pilota Imię Pilota Marka  Model  I Runda II Runda III Runda Suma
1 30 Bokiej Dawid     BMW E28 3 12 8 23
2 51 Pers Patryk     BMW E30 2 8 6 16
3 28 Hellwig Krzysztof     BMW 628 1 10 5 16
4 60 Iwanicki Miłosz     BMW E28 nst 5 3 8
5 38 Domka Marcin     BMW 520 nst 4 4 8


Wyniki eliminacji Pucharów Youngtimer Party oraz poprzednich edycji imprezy


1