YoungTimer Party
Jeżeli kochasz zapach benzyny i starych samochodów musisz nasz odwiedzić. ;)
Zapraszamy!

Koło Youngtimer Automobilkubu Wielkopolskiego




współpraca







Surma Tłumaczenia - Natalia Surma - tłumaczenia ustne (symultaniczne, konferencyjne, konsekutywne, liason, chuchotage) i pisemne




Puchar Youngtimer Party 2010 - 2. eliminacja

WYNIKI 3. RUNDY PUCHARU YOUNGTIMER PARTY 2010

GRUPA A KLASA 1

Miejsce Nr startowy Imię kierowcy Nazwisko kierowcy Imię pilota Nazwisko pilota Marka samochodu Model Grupa Klasa Suma
1 4 Piotr  Topór     Morris Mini A 1 780,74
2 13 Tomasz Bednarczyk Edyta Polańska Rover  Mini  A 1 793,76
3 27 Tomasz Wiśniewski     Fiat 127 A 1 797,55

GRUPA A KLASA 2

Miejsce Nr startowy Imię kierowcy Nazwisko kierowcy Imię pilota Nazwisko pilota Marka samochodu Model Grupa Klasa Suma
1 98 Tomasz Augustyniak     Mini MK II A 2 800,61
2 129 Andrzej Humiński     Rover Mini Kensington A 2 806,64
3 160 Waldemar Pacewicz     Morris Mini A 2 827,17

GRUPA A KLASA 3

Miejsce Nr startowy Imię kierowcy Nazwisko kierowcy Imię pilota Nazwisko pilota Marka samochodu Model Grupa Klasa Suma
1 48 Grzegorz Łysy     Opel Kadett A 3 767,60
2 19 Jacek Ratyński Michał Ratyński Mazda RX-7 A 3 784,54
3 189 Szymon Kadziszewski     Opel Manta A 3 803,41

GRUPA A KLASA 4

Miejsce Nr startowy Imię kierowcy Nazwisko kierowcy Imię pilota Nazwisko pilota Marka samochodu Model Grupa Klasa Suma
1 24 Tomasz Dziobkowski Sylwia  Rutkowska Ford Capri A 4 744,04
2 14 Rafał Kamil Bujalski     Ford Capri A 4 783,39
3 3 Sebastian Kadziszewski     Opel Kadett C Coupe A 4 793,30

GRUPA A KLASA 5

Miejsce Nr startowy Imię kierowcy Nazwisko kierowcy Imię pilota Nazwisko pilota Marka samochodu Model Grupa Klasa Suma
1 26 Michał Krauzowicz     Ford Capri A 5 708,29
2 78 Łukasz Krauzowicz Justyna Bogacz Ford  Capri A 5 768,75
3 39 Rafał Grodecki     BMW e24 635csi A 5 794,70



GRUPA B KLASA 2

Miejsce Nr startowy Imię kierowcy Nazwisko kierowcy Imię pilota Nazwisko pilota Marka samochodu Model Grupa Klasa Suma
1 35 Marcin Kolasiński Urszula Siennicka Honda CRX B 2 715,72
2 46 Jakub Mazurek Maria Małłek Honda CRX B 2 729,86
3 45 Marcin Janiński Łukasz Walaszczyk Honda CRX B 2 736,73

GRUPA B KLASA 3

Miejsce Nr startowy Imię kierowcy Nazwisko kierowcy Imię pilota Nazwisko pilota Marka samochodu Model Grupa Klasa Suma
1 73 Tomasz  Piechowicz     Mazda Miata MX-5 B 3 770,41
2 92 Tomasz Kozicki     Ford Fiesta RS1800 B 3 771,64
3 58 Michał Kolasiński     Mazda MX-5 B 3 775,59

GRUPA B KLASA 4

Miejsce Nr startowy Imię kierowcy Nazwisko kierowcy Imię pilota Nazwisko pilota Marka samochodu Model Grupa Klasa Suma
1 1 Łukasz Pisarek     BMW E30 B 4 722,08
2 187 Bartosz Gęsikowski Maciej Jóźwiak BMW 325 B 4 770,40
3 136 Przemysław Szyszka Gracjan Sobiński BMW 320 B 4 790,95

GRUPA B KLASA 5

Miejsce Nr startowy Imię kierowcy Nazwisko kierowcy Imię pilota Nazwisko pilota Marka samochodu Model Grupa Klasa Suma
1 56 Maciej Śluga     BMW 318i B 5 762,73
2 179 Tomasz Zamojski Daniela Mańska-Zamojska BMW E30 323 B 4 774,61
3 32 Robert Abramczyk     BMW M5 B 5 807,89



GRUPA SPORT KLASA 1

Miejsce Nr startowy Imię kierowcy Nazwisko kierowcy Imię pilota Nazwisko pilota Marka samochodu Model Grupa Klasa Suma
1 192 Michał Kmieciak     Suzuki Swift Sport 1 743,77
2 164 Jakub Sudoł Robert Sudoł Suzuki Swift Gti Sport 1 773,14
3 96 Adam Piotrowski     Peugeot 205 Rallye Sport 1 793,37

GRUPA SPORT KLASA 2

Miejsce Nr startowy Imię kierowcy Nazwisko kierowcy Imię pilota Nazwisko pilota Marka samochodu Model Grupa Klasa Suma
1 67 Dawid Bokiej     BMW e28 Sport 2 713,93
2 51 Patryk  Pers     BMW e30 325 Sport 2 752,65
3 28 Krzysztof Hellwig     BMW 628 Sport 2 761,35


Szczegółowe wyniki dostępne w formacie PDF poniżej:


Wyniki eliminacji Pucharów Youngtimer Party oraz poprzednich edycji imprezy


1