YoungTimer Party
Jeżeli kochasz zapach benzyny i starych samochodów musisz nasz odwiedzić. ;)
Zapraszamy!

Koło Youngtimer Automobilkubu Wielkopolskiego




współpraca







Surma Tłumaczenia - Natalia Surma - tłumaczenia ustne (symultaniczne, konferencyjne, konsekutywne, liason, chuchotage) i pisemne




Puchar Youngtimer Party 2010 - 1. eliminacja

WYNIKI 2. RUNDY PUCHARU YOUNGTIMER PARTY 2010

GRUPA A, KLASA 1.

Miejsce Nr Startowy Nazwisko Imię Nazwisko Pilota Imię pilota Marka Model Suma
1 13 Bednarczyk Tomasz Rover Mini Red Flame 792.61
2 4 Topór Piotr MORRIS Mini 794.64
3 115 Zalewski Robert Fiat 126p 829.32

GRUPA A, KLASA 2.

Miejsce Nr Startowy Nazwisko Imię Nazwisko Pilota Imię pilota Marka Model Suma
1 146 Szczepański Maciej Austin Mini 775.05
2 149 Przybył Michał Austin Mini 789.1
3 129 Humiński Andrzej Humińska Małgorzata Rover Mini 1.3 Cooper 807.44

GRUPA A, KLASA 3.

Miejsce Nr Startowy Nazwisko Imię Nazwisko Pilota Imię pilota Marka Model Suma
1 153 Skrzypek Jerzy Wysocka Małgorzata FIAT ritmo 787.41
2 19 Ratyński Jacek Kokoszko Robert mazda rx-7 808.56
3 17 Piotrowski Bartosz Solczak Maciej Ford Capri 830.7

GRUPA A, KLASA 4.

Miejsce Nr Startowy Nazwisko Imię Nazwisko Pilota Imię pilota Marka Model Suma
1 24 Dziobkowski Tomasz Rutkowska Sylwia Ford Capri 753.48
2 3 Kadziszewski Sebastian Opel Kadett C 809.49
3 14 Bujalski Rafał Kamil FORD CAPRI 822.18

GRUPA A, KLASA 5.

Miejsce Nr Startowy Nazwisko Imię Nazwisko Pilota Imię pilota Marka Model Suma
1 26 Krauzowicz Michał Ford Capri 726.08
2 78 Krauzowicz Łukasz Bogacz Justyna Ford Capri Turbo 795.6
3 23 Kunc Adam Kunc Anna BMW 728is 810.83



GRUPA B, KLASA 2.

Miejsce Nr Startowy Nazwisko Imię Nazwisko Pilota Imię pilota Marka Model Suma
1 35 Kolasiński Marcin Siennicka Urszula Honda CRX 718.07
2 46 Mazurek Jakub Małłek Maria Honda CRX 744.96
3 145 Kmieciak Michał Ratajczak Grzegorz Honda CRX 765.13

GRUPA B, KLASA 3.

Miejsce Nr Startowy Nazwisko Imię Nazwisko Pilota Imię pilota Marka Model Suma
1 92 Kozicki Tomasz Kozicka Małgorzata Ford Fiesta RS1800 787.8
2 58 Kolasiński Michał Kolasińska Justyna Mazda MX-5 789.98
3 73 PIECHOWICZ Tomasz Majcher Michał mazda miata mx-5 801.73

GRUPA B, KLASA 4.

Miejsce Nr Startowy Nazwisko Imię Nazwisko Pilota Imię pilota Marka Model Suma
1 1 Pisarek Łukasz Tylko Dawid BMW E30 729.31
2 147 Źródelny Andrzej Żerkowski Damian BMW E30 797.13
3 118 Stefański Piotr Pietrzykowska Klaudyna BMW E30 320 799.7

GRUPA B, KLASA 5.

Miejsce Nr Startowy Nazwisko Imię Nazwisko Pilota Imię pilota Marka Model Suma
1 119 Krzyczmanik Sebastian BMW 325e 771.9
2 56 Śluga Maciej BMW 318i 790.08
3 32 Abramczyk Robert Bieruta Mateusz BMW M5 830.78



GRUPA SPORT, KLASA 2.

Miejsce Nr Startowy Nazwisko Imię Nazwisko Pilota Imię pilota Marka Model Suma
1 67 Bokiej Dawid BMW e28 738.24
2 28 Hellwig Krzysztof BMW 628 751.87
3 51 Pers Patryk BMW E30 325 755.71


Szczegółowe wyniki dostępne w formacie PDF poniżej:


 

Wyniki eliminacji Pucharu Youngtimer Party 2009 oraz poprzednich edycji imprezy


1