YoungTimer Party
Jeżeli kochasz zapach benzyny i starych samochodów musisz nasz odwiedzić. ;)
Zapraszamy!

Koło Youngtimer Automobilkubu Wielkopolskiego




współpraca







Surma Tłumaczenia - Natalia Surma - tłumaczenia ustne (symultaniczne, konferencyjne, konsekutywne, liason, chuchotage) i pisemne





Puchar Youngtimer Party 2013 - 3. runda

WYNIKI PUCHARU YOUNGTIMER PARTY 2013
3. runda

KLASA A-2000+

Miejsce
Nr
Kierowca
Pilot
Samochód
Suma
1 9 Krzysztof Hellwig     BMW 635CSi 954,35
2 82
Tomasz
Augustyniak     Mini MK II 959,73
3 56 Piotr Topór Paweł Grochal Triumph Tr7 1022,73
4 97 Łukasz Szajerka     Volvo 240 1196,43
5 83 Artur Szczegóła     Rover Mini 1824,44
6 80 Jarosław Półtorak     Fiat 125p 3702,96

KLASA AS-1000

Miejsce
Nr
Kierowca
Pilot
Samochód
Suma
1 45 Bartłomiej Kubiak     Mini Morris 999,78
2 29 Mikołaj Szczepankiewicz     Mini John Deere 1015,98
3 15 Paweł Witczak     Fiat 126p 1023,70
4 54 Sebastian Górecki     Fiat 126p 1029,94
5 14 Piotr Banach Joanna Mierzejewska Fiat 126p 1163,09
6 13 Jan Lewandowski     Fiat 126p 1768,76

KLASA AS-2000+

Miejsce
Nr
Kierowca
Pilot
Samochód
Suma
1 22 Milosz Iwanicki     BMW E28 535i 898,08
2 19 Rafał Grodecki Adam Kłosowski BMW 635CSi 918,56
3 27 Hermann Bleike     BMW E28 530i 986,80
4 85 Michał Knyziak     Rover Mini Clubman 1028,58
5 28 Krzysztof Banach Natalia Paszyn VW Garbus 1088,44

KLASA B-2000

Miejsce
Nr
Kierowca
Pilot
Samochód
Suma
1 7 Aleksander Robak     BMW 318i 866,33
2 84 Michał Tomaszewski     Toyota MR2 968,30
3 20 Marcin Łuczak Magdalena Łuczak BMW E30 1016,57
4 43 Ziemowit Suszyński Julita Całus Ford Fiesta 1037,27
5 67 Alexander Waanders Agata Słomska Mazda MX-5 1069,16
6 69 Agata Słomska Alexander Waanders Mazda MX-5 1123,05

KLASA B-2000+

Miejsce
Nr
Kierowca
Pilot
Samochód
Suma
1 3 Sebastian Krzyczmanik Violeta Wysota BMW E30 884,19
2 8 Mariusz Podołowski     BMW E30 906,81
3 25 Tymoteusz Pilor Ewa Wałga BMW E30 910,84
4 42 Adam Augustyniak Liliana Augustyniak BMW E30 910,88
5 65 Radosław Słomski Jarosław Słomski Toyota MR2 924,45
6 24 Łukasz Pilor Joanna Pilor BMW E30 933,61
7 68 Jarosław Słomski Radosław Słomski Toyota MR2 940,96
8 79 Artur Dworzecki     BMW E30 959,18
9 49 Jarek Wójtowicz     BMW E34 1015,51

KLASA BS-2000

Miejsce
Nr
Kierowca
Pilot
Samochód
Suma
1 6 Jakub Mazurek     Honda CRX 884,59
2 98 Wojciech Puchalski Anna Malicka BMW E30 318iS 884,81
3 23 Wojciech Klimecki     Suzuki Swift 903,57
4 21 Rafał Prusaczyk     BMW 318iS 916,95
5 92 Jacek Kwiatkowski     Suzuki Swift GTI 933,35
6 53 Marek Muszak Monika Muszak BMW E30 318iS 934,66
7 41 Marcin Kacperek     BMW 318iS 957,47
8 50 Krzysztof Góra Katarzyna Sulimierska Citroen AX 961,24
9 78 Przemysław Charyton     Honda CRX 980,75
10 44 Jakub Kolasiński     Ford Fiesta 998,48
11 74 Grzegorz Jakubiak Daniel Rode Honda Civic 1669,29
12 63 Jacek Wieczorek Tomasz Wieczorek Honda CRX 1688,93

KLASA BS-2000+

Miejsce
Nr
Kierowca
Pilot
Samochód
Suma
1 57 Paweł Zalewski     BMW E30 873,67
2 60 Kamil Karolczyk     BMW E30 325 6000

KLASA OPEN

Miejsce
Nr
Kierowca
Pilot
Samochód
Suma
1 2 Tomasz Paweł Zamojski Daniela Otomańska-Zamojska BMW E30 875,87
2 70 Piotr Kałmuczak Kamila Kuster-Kałmuczak BMW E30 876,14
3 1 Piotr Stefański Klaudyna Stefańska BMW E30 897,06
4 18 Łukasz Hajdrowski Maciej Wieczorek Ford Fiesta 923,68
5 73 Kamila Kuster-Kałmuczak Piotr Kałmuczak BMW E30 991,05


Wyniki eliminacji Pucharów Youngtimer Party oraz poprzednich edycji imprezy


1