YoungTimer Party
Jeżeli kochasz zapach benzyny i starych samochodów musisz nasz odwiedzić. ;)
Zapraszamy!

Koło Youngtimer Automobilkubu Wielkopolskiego




współpraca







Surma Tłumaczenia - Natalia Surma - tłumaczenia ustne (symultaniczne, konferencyjne, konsekutywne, liason, chuchotage) i pisemne





Puchar Youngtimer Party 2011 - 1. runda

WYNIKI PUCHARU YOUNGTIMER PARTY 2013
1. runda

KLASA A-2000+

Miejsce
Nr
Kierowca
Pilot
Samochód
Suma
1 35 Tomasz Augustyniak     Mini MK II 1637,47
2 19 Rafał Grodecki Adam Kłosowski BMW E21 1849,15
3 28 Krzysztof Banach Natalia Paszyn VW 1200 Garbus 2026,30
4 34 Mateusz Borowski     BMW E30 6000,00

KLASA AS-1000

Miejsce
Nr
Kierowca
Pilot
Samochód
Suma
1 14 Piotr Banach Joanna Mierzejewska Fiat 126p 1762,37
2 15 Paweł Witczak     Fiat 126p 1783,38
3 13 Jan Lewandowski     Fiat 126p 1784,63
4 16 Konrad Górny Agnieszka Krzyżyńska Fiat 126p 1813,68
5 31 Adam Deckert     Fiat 126p 1868,96

KLASA AS-2000+

Miejsce
Nr
Kierowca
Pilot
Samochód
Suma
1 22 Milosz Iwanicki     BMW E28 535i 1642,92
2 27 Hermann Bleike     BMW E28 530i 1795,17
3 5 Przemysław Kosiak Szczepan Kosiak Ford Escort Mk2 1891,76

KLASA B-2000

Miejsce
Nr
Kierowca
Pilot
Samochód
Suma
1 20 Marcin Łuczak Magdalena Łuczak BMW E30 1599,38
2 30 Łukasz Socha     BMW 318i 1615,43
3 62 Mateusz Hornung         1624,93
4 39 Rafał Janiszewski Mateusz Rozynek Honda CRX 1642,84
5 61 Radosław Kordek Marcin Mosiewicz FSO Polonez Atu+ 1659,92
6 7 Aleksander Robak     BMW 318i 1716,48
7 55 Mateusz Gałka Tomasz Wolszczak Ford Escort Mk3 1813,16

KLASA B-2000+

Miejsce
Nr
Kierowca
Pilot
Samochód
Suma
1 33 Tomasz Wróblewski     Lancia Delta HF Integrale 1493,47
2 3 Sebastian Krzyczmanik Violeta Wysota BMW E30 1513,75
3 42 Adam Augustyniak Liliana Augustyniak BMW E30 1622,68
4 25 Tymoteusz Pilor Ewa Wałga BMW E30 1637,98
5 24 Łukasz Pilor Joanna Pilor BMW E30 1648,53
6 32 Marcin Mrozek     Opel Vectra 1663,12
7 8 Mariusz Podołowski     BMW E30 1729,17
8 49 Jarek Wójtowicz     BMW E34 1730,70
9 60 Kamil Karolczyk Wojciech Szary BMW E30 325 1745,20
10 26 Paweł Ostromęcki Michał Jungowski Toyota Supra 3.0i 1754,14
11 58 Alan Boruczkowski Ania Witecka Porsche 944 S 1769,40

KLASA BS-2000

Miejsce
Nr
Kierowca
Pilot
Samochód
Suma
1 18 Łukasz Hajdrowski Maciej Wieczorek Ford Fiesta 1514,22
2 38 Filip Włodarczak     Honda CRX 1527,32
3 46 Szymon Waśkowski Przemysław Mijalski BMW E30 318iS BMW IS CUP 1565,10
4 6 Jakub Mazurek Maria Mazurek Honda CRX 1566,86
5 23 Wojciech Klimecki Kasia Kołacka Suzuki Swift 1738,64
6 11 Maciej Grycza     Toyota MR2 1779,28
7 37 Marek Żywocki Anna Rybaczyk Honda CRX 6000,00

KLASA OPEN

Miejsce
Nr
Kierowca
Pilot
Samochód
Suma
1 1 Piotr Stefański Klaudyna Stefańska BMW E30 1598,10
2 2 Tomasz Paweł Zamojski Daniela Otomańska-Zamojska BMW E30 1611,87
3 10 Andrzej Grzesik Tomasz Widawski Ford Fiesta XR2i 1636,54
4 12 Adam Kunc Karolina Kunc BMW 728iS 1646,82
5 36 Kamil Wnuk     BMW E12 2200,13
6 59 Michał Kuzikowski     Porsche 924S 6000,00

Wyniki szczegółowe


Wyniki eliminacji Pucharów Youngtimer Party oraz poprzednich edycji imprezy


1