YoungTimer Party
Jeżeli kochasz zapach benzyny i starych samochodów musisz nasz odwiedzić. ;)
Zapraszamy!

Koło Youngtimer Automobilkubu Wielkopolskiego




współpraca







Surma Tłumaczenia - Natalia Surma - tłumaczenia ustne (symultaniczne, konferencyjne, konsekutywne, liason, chuchotage) i pisemne





Puchar Youngtimer Party 2012 - 3. runda

WYNIKI PUCHARU YOUNGTIMER PARTY 2012
3. runda

KLASA A-2000

Miejsce Nr. Kierowca Pilot Samochód SUMA
1 21 Tomasz Augustyniak     Mini MK III 954,96
2 49 Jędrzej Dziewulski     BMW E21 320/6 955,70
3 61 Paweł Witczak     Fiat 126p 1029,93
4 54 Konrad Górny     Fiat 126p 1037,45
5 16 Piotr Banach Joanna Mierzejewska Fiat 126p 1116,62

KLASA A-2000+

Miejsce Nr. Kierowca Pilot Samochód SUMA
1 52 Krzysztof Hellwig     BMW 635CSi 911,32

KLASA AS-2000

Miejsce Nr. Kierowca Pilot Samochód SUMA
1 62 Piotr Topór Paweł Grochal Mini Cooper 905,42
2 29 Przemysław Kosiak Szczepan Kosiak Ford Escort 950,86
3 36 Bartlomiej Kubiak Katarzyna Duszyńska-Kubiak Austin Mini 993,73
4 108 Jarosław Szczepaniak Aleksandra Szczepaniak Ford Fiesta MKII 1104,21
5 73 Michał Cynka     Fiat 126 p 7200,00

KLASA AS-2000+

Miejsce Nr. Kierowca Pilot Samochód SUMA
1 48 Rafał Grodecki Adam Kłosowski BMW E24 879,90
2 1 Wojciech Piotrowski Grzegorz Paziewski BMW E28 927,51
3 63 Hermann Bleike     BMW E28 528i 985,91

KLASA B-2000

Miejsce Nr. Kierowca Pilot Samochód SUMA
1 23 Aleksander Robak     BMW E30 854,29
2 41 Łukasz Socha     BMW 318 875,15
3 12 Szymon Waśkowski Przemysław Mijalski BMW E30 318i 986,73
4 91 Michał Stefaniak Julia Sobińska Mazda MX-5 989,91
5 66 Jakub Kolasiński Dawid Jabłoński Ford Fiesta 1039,70
6 32 Grzegorz Łysy     Opel Kadett C 7200,00

KLASA B-2000+

Miejsce Nr. Kierowca Pilot Samochód SUMA
1 15 Sebastian Krzyczmanik Violeta Wysota BMW E30 861,79
2 17 Artur Dworzecki     BMW E30 874,25
3 18 Mariusz Podołowski Katarzyna Kolas-Podołowska BMW E30 889,56

KLASA BS-2000+

Miejsce Nr. Kierowca Pilot Samochód SUMA
1 94 Wojciech Klimecki Kasia Kołacka Suzuki Swift 903,04
2 46 Rafał Prusaczyk     BMW E30 318is 954,92
3 35 Grzegorz Jakubiak Ewa Podlecka Peugeot 205 967,17
4 82 Paweł Zalewski     BMW E30 1192,16

KLASA OPEN

Miejsce Nr. Kierowca Pilot Samochód SUMA
1 11 Piotr Stefański     BMW E30 866,02
2 20 Tomasz Paweł Zamojski Daniela Otomańska-Zamojska BMW E30 867,07
3 45 Wojciech Łangowski Anna Łangowska Ford Capri 906,40
4 44 Piotr Klisowski Michał Gawłowski Ford Fiesta XR2i 920,79
5 13 Piotr Kałmuczak Kamila Kuster-Kałmuczak BMW E30 7200,00
6 107 Kamila Kuster-Kałmuczak Piotr Kałmuczak BMW E30 7200,00

Wyniki szczegółowe


Wyniki eliminacji Pucharów Youngtimer Party oraz poprzednich edycji imprezy


1