YoungTimer Party
Jeżeli kochasz zapach benzyny i starych samochodów musisz nasz odwiedzić. ;)
Zapraszamy!

Koło Youngtimer Automobilkubu Wielkopolskiego




współpraca







Surma Tłumaczenia - Natalia Surma - tłumaczenia ustne (symultaniczne, konferencyjne, konsekutywne, liason, chuchotage) i pisemne





Puchar Youngtimer Party 2012 - 2. runda

WYNIKI PUCHARU YOUNGTIMER PARTY 2012
2. runda

KLASA A-1000

Miejsce Numer Kierowca Pilot Samochód SUMA
1 83 Jan Lewandowski   Polski Fiat 126P 1013,94
2 61 Paweł Witczak   Fiat 126p 1039,04
3 54 Konrad Górny   Polski Fiat 126p 1044,19
4 30 Grzegorz Świniarski   Austin Mini 1070,23
5 16 Piotr Banach Magdalena Banach Polski Fiat 126p 1159,93

KLASA A-2000+

Miejsce Numer Kierowca Pilot Samochód SUMA
1 52 Krzysztof Hellwig   BMW 635Csi 915,85
2 49 Jędrzej Dziewulski Tomasz Krzemirski BMW E21 320/6 942,87
3 21 Tomasz Augustyniak Anita Zboińska Mini MKII 954,88
4 74 Radek Łukaszuk Wojciech Srocki Ford Capri 960,66
5 57 Maciej Orzeszyński Patrycja Rybarczyk Ford Capri 1033,90
6 102 Paweł Lorenz Joshua Simonassi Almada Triumph Spitfire MK3 1153,69

KLASA AS-2000

Miejsce Numer Kierowca Pilot Samochód SUMA
1 62 Piotr Topór Paweł Grochal Mini Cooper 918,41
2 96 Marcin Grzelewski Krzysztof Niedbała Ford Escort RS MK2 924,34
3 98 Łukasz Rawecki   BMW 320/4 E21 942,26
4 29 Przemysław Kosiak Szczepan Kosiak Ford Escort 977,77
5 2 Łukasz Zawada   Fiat 126p 997,53
6 3 Patryk Bogucki   Fiat 126p 1007,23
7 73 Michał Cynka Lucyna Dysiewicz Fiat 126p 4934,56

KLASA AS-2000+

Miejsce Numer Kierowca Pilot Samochód SUMA
1 48 Rafał Grodecki Adam Kłosowski BMW E24 899,78
2 1 Wojciech Piotrowski Grzegorz Paziewski BMW E28 929,86
3 89 Marcin Ptak   Datsun 240Z 936,65
4 95 Dariusz Sołtysiak   BMW 635Csi 969,03
5 63 Hermann Bleike   BMW E28 528i 999,96

KLASA B-2000

Miejsce Numer Kierowca Pilot Klasa SUMA
1 23 Aleksander Robak   BMW E30 872,54
2 41 Łukasz Socha   BMW 318 879,72
3 12 Szymon Waśkowski Przemysław Mijalski BMW E30 318i 1000,05
4 91 Michał Stefaniak Marcin Markowski Mazda MX-5 1053,17
5 66 Jakub Kolasiński   Ford Fiesta 1060,66

KLASA B-2000+

Miejsce Numer Kierowca Pilot Klasa SUMA
1 15 Sebastian Krzyczmanik   BMW E30 864,58
2 17 Artur Dworzecki   BMW E30 882,18
3 92 Jacek Ratyński Michal Ratynski Porsche 944 S2 902,14
4 14 Artur Nita Anna Ziółek BMW E30 903,39
5 9 Tymoteusz Pilor Ewa Wałga BMW E30 929,37
6 4 Łukasz Pilor Joanna Sumara BMW E30 979,76
7 105 Krzysztof Łozowicki Marek Gąsiorowski Renault ALPINE V6GT 1431,39
8 84 Przemysław Dotka Piotr Maciak Opel Senator 3374,80

KLASA BS-1400

Miejsce Numer Kierowca Pilot Samochód SUMA
1 94 Wojciech Klimecki   Suzuki Swift 914,36
2 72 Szymon Marcinowski Bogusław Kozłowski Suzuki Swift 930,92
3 85 Aleksander Barbukow Maciej Jamrozinski Suzuki Swift GTi 939,73
4 22 Adam Piotrowski   Peugeot 205 Rallye 954,51
5 43 Jakub Reśliński Filip Owczarczak Suzuki Swift GTI 960,03
6 35 Grzegorz Jakubiak Ewa Podlecka Peugeot 205 984,91
7 50 Marcin Niewczas Michał Nadolny Suzuki Swift 6000,00

KLASA BS-2000

Miejsce Numer Kierowca Pilot Klasa SUMA
1 26 Marcin Janiński Gosia Małłek Honda CRX 859,46
2 67 Maciej Grycza   Toyota MR2 923,65
3 8 Konrad Grzegory   Opel Manta 937,36
4 99 Adam Frąckowiak   BMW 318is 939,39
5 55 Łukasz Hajdrowski Maciej Wieczorek Ford Fiesta 980,29
6 106 Marcin Woźniak Agnieszka Woźniak BMW E30 997,19
7 46 Rafał Prusaczyk   BMW E30 318is 1011,22
8 86 Krzysztof Banach Natalia Paszyn Opel Kadett 1087,34
9 87 Jakub Chodkiewicz   Ford Fiesta 1883,44

KLASA BS-2000+

Miejsce Numer Kierowca Pilot Klasa SUMA
1 82 Paweł Zalewski Michał Zagórski BMW E30 876,33
2 88 Sławomir Ciupiński Aneta Ciupińska Chevrolet Camaro 918,81
3 42 Jan Jasiński   Nissan 200SX (S13) 947,56
4 6 Krzysztof Garus Radosław Garus Opel Kadett C 1911,28

KLASA OPEN

Miejsce Numer Kierowca Pilot Klasa SUMA
1 20 Tomasz Paweł Zamojski Daniela Otomańska-Zamojska BMW E30 857,05
2 101 Maciej Paczkowski Krzysztof Górecki BMW E30 859,52
3 11 Piotr Stefański   BMW E30 873,52
4 13 Piotr Kałmuczak Kamila Kuster-Kałmuczak BMW E30 887,31
5 51 Tomasz Dziobkowski Sylwia Dziobkowska Ford Capri 888,24
6 45 Wojciech Łangowski Anna Szenklewska Ford Capri 922,72

Wyniki szczegółowe


Wyniki eliminacji Pucharów Youngtimer Party oraz poprzednich edycji imprezy


1