YoungTimer Party
Jeżeli kochasz zapach benzyny i starych samochodów musisz nasz odwiedzić. ;)
Zapraszamy!

Koło Youngtimer Automobilkubu Wielkopolskiego




współpraca







Surma Tłumaczenia - Natalia Surma - tłumaczenia ustne (symultaniczne, konferencyjne, konsekutywne, liason, chuchotage) i pisemne




Puchar Youngtimer Party 2010 - 1. eliminacja

WYNIKI 1. RUNDY PUCHARU YOUNGTIMER PARTY 2010

GRUPA A, KLASA 1.

Miejsce Nr startowy Nazwisko Imię Nazwisko pilota Imię pilota Marka Model
1 13 BEDNARCZYK TOMASZ     Mini  
2 59 BOGUCKI PATRYK     Fiat 126p
3 4 TOPÓR PIOTR     Mini Mini Morris

GRUPA A, KLASA 2.

Miejsce Nr startowy Nazwisko Imię Nazwisko pilota Imię pilota Marka Model
1 98 AUGUSTYNIAK TOMASZ ZBOIŃSKA ANITA Mini Mini MK II
2 62 JESIONOWSKI TOMASZ ROCHNA GRZEGORZ Polski Fiat 125 p
3 90 GAWŁOWSKI MICHAŁ WINIARCZYK- MOKWIŃSKA JOANNA Ford Fiesta

GRUPA A, KLASA 3.

Miejsce Nr startowy Nazwisko Imię Nazwisko pilota Imię pilota Marka Model
1 48 ŁYSY GRZEGORZ     Opel Kadett C
2 44 STAŃCZYK TOMASZ     Opel Manta B
3 19 RATYŃSKI JACEK     Mazda RX-7

GRUPA A, KLASA 4.

Miejsce Nr startowy Nazwisko Imię Nazwisko pilota Imię pilota Marka Model
1 24 DZIOBKOWSKI TOMASZ RUTKOWSKA SYLWIA Ford Capri
2 3 KADZISZEWSKI SEBASTIAN     Opel Kadett C
3 102 LENART FILIP     Ford Capri

GRUPA A, KLASA 5.

Miejsce Nr startowy Nazwisko Imię Nazwisko pilota Imię pilota Marka Model
1 26 KRAUZOWICZ MICHAŁ     Ford Capri
2 78 KRAUZOWICZ ŁUKASZ     Ford Capri Turbo
3 10 WÓJCICKI JAKUB     Ford Capri Turbo May



GRUPA B, KLASA 2.

Miejsce Nr startowy Nazwisko Imię Nazwisko pilota Imię pilota Marka Model
1 35 KOLASIŃSKI MARCIN     Honda CRX
2 45 JANIŃSKI MARCIN WALASZCZYK ŁUKASZ Honda CRX
3 46 MAZUREK JAKUB MAŁŁEK MARIA Honda CRX

GRUPA B, KLASA 3.

Miejsce Nr startowy Nazwisko Imię Nazwisko pilota Imię pilota Marka Model
1 58 KOLASIŃSKI MICHAŁ     Mazda MX-5
2 73 PIECHOWICZ TOMASZ     Mazda MX-5
3 81 KOLASIŃSKI MIKOŁAJ     Mazda MX-5

GRUPA B, KLASA 4.

Miejsce Nr startowy Nazwisko Imię Nazwisko pilota Imię pilota Marka Model
1 1 PISAREK ŁUKASZ TYLKO DAWID BMW E30
2 52 ZARZECZNY JAKUB     BMW 318
3 42 CIUPIŃSKI SŁAWOMIR     Chevrolet Camaro

GRUPA B, KLASA 5.

Miejsce Nr startowy Nazwisko Imię Nazwisko pilota Imię pilota Marka Model
1 37 FIRA PIOTR     BMW M 535
2 56 ŚLUGA MACIEJ ŚLUGA KUBA BMW 318
3 32 ABRAMCZYK ROBERT ABRAMCZYK DAWID BMW M5 E34



GRUPA SPORT, KLASA 1.

Miejsce Nr startowy Nazwisko Imię Nazwisko pilota Imię pilota Marka Model
1 140 KLATTA JAKUB     Suzuki Swift
2 43 TERLIKOWSKI TOMASZ BARBUKOW BORYS Suzuki Swift

GRUPA SPORT, KLASA 2.

Miejsce Nr startowy Nazwisko Imię Nazwisko pilota Imię pilota Marka Model
1 30 BOKIEJ DAWID     BMW E28
2 51 PERS PATRYK     BMW 325 E30
3 28 HELLWIG KRZYSZTOF     BMW 628


Szczegółowe wyniki dostępne w formacie PDF poniżej:


 

Wyniki eliminacji Pucharu Youngtimer Party 2009 oraz poprzednich edycji imprezy


1