YoungTimer Party
Jeżeli kochasz zapach benzyny i starych samochodów musisz nasz odwiedzić. ;)
Zapraszamy!

Koło Youngtimer Automobilkubu Wielkopolskiego




współpraca







Surma Tłumaczenia - Natalia Surma - tłumaczenia ustne (symultaniczne, konferencyjne, konsekutywne, liason, chuchotage) i pisemne




Puchar Youngtimer Party 2009

WYNIKI PUCHARU YOUNGTIMER PARTY 2009

KLASA 1.

Miejsce Nr. Kierowca Pilot Samochód I runda II runda III runda Sezon
1 19 Topór Piotr Kozieł Leszek Morris Mini nst 10 10 20
2 50 Kadziszewski Szymon   Polski Fiat 126p 6 4 8 18
3 18 Gacka Piotr   Fiat 500 4 3 6 13
4 28 Rosiński Maciej Cimek Magdalena Polski Fiat 126p 5 2 0 7
5 98 Wiśniewski Tomasz   Fiat 127 nst 0 5 5
~ 52 Polski Mariusz   Polski Fiat 126p 1 nst 4 5
7 80 Zawada Łukasz Szafryna Joanna Polski Fiat 126p nst 1 3 4
8 103 Stępczak Michał Gawron Ireneusz Polski Fiat 126p nst 0 2 2
9 34 Sikora Marcin Niemcewicz Jakub Austin Mini 2 nst nst nsk
~ 38 Rachwał Mateusz   Fiat 500 Giardiniera 3 nst nst nsk
~ 46 Grochal Justyna Grochal Piotr Austin Mini nst 0 nst nsk
~ 81 Bury Bogusław Bury Bogusia Mini Mk2 nst 5 nst nsk
~ 86 Lisiecki Bartosz   Austin Mini Mayfair nst 0 nst nsk
~ 87 Bednarczyk Tomasz   Mini Red Flame nst 8 nst nsk
~ 88 Lisiecki Krzysztof Grzesiak Monika Austin Mini 50 nst 0 nst nsk
~ 90 Barańska Lidia Barański Dariusz Polski Fiat 126p nst 0 nst nsk
~ 108 Szczepański Maciej Kowalczyk Jagoda Austin Mini nst 6 nst nsk
~ 138 Majewski Daniel   Austin Mini nst nst 1 nsk

KLASA 2.

Miejsce Nr. Kierowca Pilot Samochód I runda II runda III runda Sezon
1 75 Knyziak Michał   Morris Mini 10 5 4 19
2 60 Żak Adam  Żak Bartosz  VW Golf/Honda CRX 6 8 2 16
3 110 Kolasiński Marcin Sobociński Łukasz Honda CRX nst 10 6 16
4 93 Przybył Michał   Austin Mini nst 6 5 11
5 20 Wojciechowski Jakub Krawiec Agata Ford Escort 4 1 0 5
~ 35 Zarzeczny Jakub   Fiat 125p 5 0 nst 5
7 56 Jesionowski Tomasz Suwada Dariusz Fiat 125p 2 2 0 4
8 76 Grzelewski Marcin Trocewicz Arkadiusz Toyota Corolla GT 0 3 nst 3
9 22 Szewczak Rafał   Alfa Romeo Spider 0 0 0 0
10 26 Flak Michał Cejmer Bartłomiej/AnnaFrankowska Ford Capri 0 0 nst 0
~ 39 Świderski Dominik Świderska Marta Zastawa 1100p 0 nst 0 0
~ 43 Kaczorowski Michał Kaczorowska Anna Ford Taunus TCII 0 0 0 0
~ 45 Kaczorowski Andrzej Kurowiak Wojciech Ford Taunus TCIII 0 0 0 0
14 29 Smalc Andrzej Wojciechowska Dominika Polski Fiat 125p 0 nst nst nsk
~ 42 Biłyk Marek   Alfa Romeo GT 1300 Junior 8 nst nst nsk
~ 44 Firmanty Rafał Firmanty Katarzyna FSO Polonez 1 nst nst nsk
~ 58 Niemcewicz Jan Drabarek Alicja FSO 125p  3 nst nst nsk
~ 71 Gawłowski Michał Winiarczyk-Mokwińska Joanna Ford Fiesta nst nst 0 nsk
~ 74 Kogowski Krzysztof Mikina Joanna Fiat 127 nst 0 nst nsk
~ 82 Pacewicz Waldemar   Mini Copper nst 4 nst nsk
~ 83 Kozłowski Aleksander Paska Natalia Rover Mini nst 0 nst nsk
~ 91 Tarazewicz Adam   Rover Mini nst 0 nst nsk
~ 92 Tarazewicz Anna   Rover Mini nst 0 nst nsk
~ 95 Ratajczak Janusz Ratajczak Łukasz Fiat 131 nst 0 nst nsk
~ 109 Gierszewski Robert Gierszewski Mikołaj Mini Classic SPI 1,3 nst 0 nst nsk
~ 111 Matloch Agnieszka Frystacki Marcin Rover Mini Copper nst 0 nst nsk
~ 120 Jasiński Michał Krychowski Artur Ford Taunus nst nst 0 nsk
~ 125 Pająk Dariusz Pająk Marta Toyota Corolla GT nst nst 3 nsk
~ 128 Maz Piotr   Fiat 128 CL nst nst 1 nsk
~ 130 Piotrowski Adam Nowak Łukasz Subaru Justy nst nst 0 nsk
~ 131 Średniak Henryk Banasik Tomasz Fiat 127 nst nst 0 nsk
~ 133 Jasiński Marcin Siciński Mateusz Honda CRX nst nst 10 nsk
~ 135 Szczebiotko Jerzy   BMW 1602 nst nst 0 nsk
~ 137 Walas Rafał   Toyota MR2 nst nst 0 nsk
~ 142 Czarnecki Marek Nowiński Piotr Porsche 356 Speedster nst nst 0 nsk
~ 145 Mazurek Jakub Małłek Maria Honda CRX nst nst 8 nsk

KLASA 3.

Miejsce Nr. Kierowca Pilot Samochód I runda II runda III runda Sezon
1 57 Łysy Grzegorz   Opel Kadett 6 8 10 24
2 23 Stańczyk Tomasz   Opel Manta 4 10 nst 14
~ 73 Skrzypek Jerzy Pyda Dariusz Fiat Ritmo Abarth 8 6 nst 14
4 1 Szymański Michał Grzymisławska Małgorzata Ford Capri 1 5 5 11
5 99 Leszczyński Adam Łykowski Mateusz Opel Ascona nst 1 8 9
6 7 Piotrowski Bartosz    Ford Capri 0 0 6 6
7 5 Pająk Dariusz Pająk Marta Ford Taunus 0 3 nst 3
8 102 Prokopiuk Mateusz Kępka Marcin Ford Taunus nst 0 2 2
9 2 Solczak Maciej Frankiewicz Łukasz Ford Capri 0 0 nst 0
~ 36 Zaremba Krzysztof Oniszczuk Wojciech Fiat 125p Akropolis 1800 0 0 nst 0
11 8 Ciesielski Paweł Bryćko Alicja BMW 320/6 3 nst nst nsk
~ 11 Torbe Maciej Nowakowska Aleksandra Mercedes W201 0 nst nst nsk
~ 27 Tyszkiewicz Tomasz Potega Jakub VW Golf Pirelli 0 nst nst nsk
~ 31 Ciesielski Michał Szymczak Borys Opel Kadett 0 nst nst nsk
~ 32 Średniak Henryk Banasik Tomasz Opel Manta 0 nst nst nsk
~ 53 Baranowski Piotr Lemanowicz Przemysław Opel Manta 2 nst nst nsk
~ 65 Stopa Łukasz   Ford Capri 0 nst nst nsk
~ 77 Sobczak Jacek Sobczak Joanna BMW 318 is 10 nst nst nsk
~ 78 Tokłowicz Krzysztof Borkowska Renata BMW E30 5 nst nst nsk
~ 84 Barański Marcin Kowner Piotr Volvo 142 nst 4 nst nsk
~ 89 Różański Paweł Traskowski Jarosław Porsche 928 nst 2 nst nsk
~ 94 Wróblewski Paweł Wróblewski Piotr BMW E30 nst 0 nst nsk
~ 100 Łukasiewicz Rafał Wołoszka Paweł Ford Taunus nst 0 nst nsk
~ 106 Krawczyk Bartosz Krawczyk Marta Alfa Romeo Spider nst 0 nst nsk
~ 112 Krakowski Wojciech   Ford Taunus nst 0 nst nsk
~ 119 Kosiak Przemysław Kosiak Szczepan Ford Escort nst nst 1 nsk
~ 122 Szydłowski Maciej Horubała Alicja Ford Taunus nst nst 0 nsk
~ 129 Kalitka Roman Trzeciakiewicz Artur Ford Fiesta nst nst 3 nsk
~ 146 Dowgird Adam Syroka Michał FSO Polonez nst nst 4 nsk

KLASA 4.

Miejsce Nr. Kierowca Pilot Samochód I runda II runda III runda Sezon
1 121 Miziak Marcin Kaleciński Andrzej Mercedes 190E 2.3 16 10 10 8 28
2 51 Dziobkowski Tomasz Rutkowska Sylwia Ford Capri 6 8 6 20
3 55 Sojka Bogdan Sojka Bogdan jr. Opel Manta 4 6 5 15
4 64 Siemiątkowski Piotr Siemiątkowski Krzysztof Ford Capri 2 5 nst 7
5 13 Pogorzelski Mirek Tyczkowska Kamila Ford Capri 0 3 3 6
6 14 Bujalski Rafał Kamil Buszko Andrzej Ford Capri 0 0 4 4
~ 47 Ciupiński Sławomir Kolko Bartłomiej Chevrolet Camaro RS 0 4 nst 4
8 40 Musiał Andrzej Musiał Agnieszka Audi 80 Coupe GT 0 1 nst 1
9 3 Lesiński Tomasz Szymański Daniel Ford Capri 0 nst 0 0
~ 4 Kosiak Szczepan Słowikowski Krzysztof Ford Capri 0 0 nst 0
~ 10 Kleiber Mikołaj Forszpaniak Andrzej Ford Granada 0 0 0 0
~ 12 Kleiber Maciej Wołoszka Paweł Ford Capri 0 nst 0 0
~ 16 Łangowski Wojciech Szenklewska Anna Ford Capri 0 0 0 0
~ 104 Kalsztein Michał Pospieszyński Wojciech BMW 528 nst 0 0 0
15 15 Dobrowolski Witold Kubissa Piotr Ford Granada 0 nst nst nsk
~ 17 Wójcicki Jakub   Ford Capri 8 nst nst nsk
~ 54 Stolarski Piotr Jurczak Marcin Mazda RX-7 5 nst nst nsk
~ 63 Pisarek Łukasz   BMW E30 nst nst 10 nsk
~ 67 Bartkowski Radosław Słomski Jarosław Mazda RX-7 1 nst nst nsk
~ 68 Ratyński Jacek Podgórski Mirosław Mazda RX-7 3 nst nst nsk
~ 71 Gawłowski Michał Winiarczyk Joanna Ford Fiesta nst 2 nst nsk
~ 101 Gadziński Cyryl   BMW 628 Csi nst 0 nst nsk
~ 113 Pilarski Wojciech   BMW E28 nst 0 nst nsk
~ 127 Zarzeczny Jakub   BMW 318 nst nst 1 nsk
~ 143 Śluga Maciej Żebryk Rafał BMW 318i nst nst 2 nsk
~ 147 Pospieszyński Wojciech Krakowska Alina BMW E30 nst nst 0 nsk

KLASA 5.

Miejsce Nr. Kierowca Pilot Samochód I runda II runda III runda Sezon
1 48 Helwig Krzysztof   BMW 628 6 10 10 26
2 105 Fira Piotr Mokrzycki Ireneusz BMW 635  2 8 3 13
3 24 Kunc Adam Kunc Anna BMW 635 Csi 4 5 2 11
4 70 Molicki Iwo Molicki Dominik BMW 628 3 4 0 7
5 41 Musiał Michał Górecki Krzysztof Nissan Silvia Turbo GP 5 1 nst 6
6 6 Ludwikowski Paweł Jakubowski Tomasz Ford Granada 1 nst nst nsk
~ 49 Tomczuk Bartosz   Ford Capri nst nst 1 nsk
~ 96 Gruber Krzysztof Nowacki Tomasz Ford Sierra Cosworth 4x4 nst nst 5 nsk
~ 97 Wrzosek Bogumił Jadkowski Tomasz BMW 524 TD nst 3 nst nsk
~ 101 Krauzowicz Michał   Ford Capri nst nst 8 nsk
~ 106 Gorgoń Andrzej   BMW 635 Csi nst 2 nst nsk
~ 114 Wróblewski Tomasz Dolata Tomasz Saab 900 nst 6 nst nsk
~ 116 Krauzowicz Łukasz   Ford Capri nst nst 4 nsk
~ 123 Majewski Ryszard Fedder Marcin Porsche 911 Carrera 2  nst nst 6 nsk
~ 139 Ratajczak Janusz   Lancia Dedra Integrale nst nst 0 nsk

KLASA MAZDA

Miejsce Nr. Kierowca Pilot Samochód I runda II runda III runda Sezon
1 33 Kolasiński Wojciech Cwojdzińska Anna Mazda MX-5 3 3 4 10
2 72 Roszak Michał Falkowski Szymon Mazda MX-5 5 4 nst 9
3 25 Franiel Marcin Piszczek Andrzej Mazda MX-5 4 nst nst nsk
~ 151 Sieradzan Błażej   Mazda MX-5 nst nst 4 nsk
~ 59 Grabski Radosław Każmierczak Aneta Mazda MX-5 2 nst nst nsk
~ 69 Giertuga Tomasz Giertuga Joanna Mazda MX-5 1 nst nst nsk
~ 107 Piechowicz Tomasz   Mazda MX-5 nst 5 nst nsk
~ 144 Kolasiński Mikołaj Rzepecki Maciej Mazda MX-5 nst nst 5 nsk

KLASA SPORT

Miejsce Nr. Kierowca Pilot Samochód I runda II runda III runda Sezon
1 62 Bokiej Dawid   BMW 528 5 6 5 16
2 9 Grzegory Konrad Ryszkowska Katarzyna Opel Manta 4 4 4 12
3 66 Kożuszek Maciej Rataj Monika BMW E28  nst 8 3 11
4 37 Borowski Mateusz   BMW E28 528i 3 1 2 6
5 30 Iwanicki Miłosz   BMW 535i 2 3 nst 5
6 79 Domka Maciej Śluga Maciej BMW 520 nst 2 nst nsk
~ 85 Pers Patryk Bocian Piotr BMW 318 nst 5 nst nsk


Wszystkim zawodnikom i zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na przyszłoroczną edycję!!!

Wyniki eliminacji Pucharu Youngtimer Party 2009 oraz poprzednich edycji imprezy


1