Puchar YoungTimer Party
3 eliminacje w roku, blisko 100 samochodów, Jeżeli kochasz zapach benzyny i starych samochodów musisz nasz odwiedzić. ;)
Zapraszamy!

Koło Youngtimer Automobilkubu Wielkopolskiego




współpraca







Surma Tłumaczenia - Natalia Surma - tłumaczenia ustne (symultaniczne, konferencyjne, konsekutywne, liason, chuchotage) i pisemne




LISTA ZGŁOSZEŃ (ost. akt.: 2.09.2014 19:50)

 

Legenda:

  • TAK - wpłata potwierdzona, udział zgodnie z tabelą
  • WPŁ - otrzymaliśmy zgłoszenie, czekamy na wpłatę i jej potwierdzenie
  • REZ - poza promocyjną 30-tką, zgłoszenie na liście rezerwowej, w każdej chwili istnieje możliwość zadecydowania o wpłacie pełnego wpisowego TPTD ze specjalnym, prawie 20% rabatem dla uczestników YTP. Koszt: 450 zł (w ramach dostępnych miejsc).
  • N/D - nie dotyczy - zawodnik nie startuje w tej części imprezy
Nr zgłoszenia
Kierowca
Pilot
Samochód
Klasa
YTP (sobota)
TPTD (niedziela)
1 Piotr Stefański Klaudyna Stefańska BMW E30 Open
TAK
TAK
2 Adam Kunc   BMW 635CSi Classic 2000+
TAK
TAK
3 Rafał Szuman   Opel Calibra Youngtimer 2000+
TAK
TAK
4 Adam Deckert   BMW 320i Youngtimer Sport 2000
TAK
TAK
5 Artur Nita Agnieszka Nita BMW E30 Open
TAK
TAK
6 Artur Dworzecki   BMW E30 Youngtimer 2000+
TAK
TAK
7 Piotr Kałmuczak   BMW E30 Open
TAK
TAK
8 kamila kuster-kałmuczak   Nissan Sunny GTI Youngtimer 2000
TAK
TAK
9 Michal Tomaszewski Patrycja Bialek Toyota MR2 Youngtimer 2000
TAK
TAK
10 Mariusz Podołowski   BMW E30 Youngtimer 2000+
TAK
TAK
11 Tomasz Paweł Zamojski DANIELA OTOMAŃSKA-ZAMOJSKA BMW E30 Open
TAK
TAK
12 Szymon Frank   Mini Leyland Classic 1600
TAK
TAK
13 Sebastian Krzyczmanik   BMW 318iS Open
TAK
TAK
14 Przemysław Kosiak Szczepan Kosiak Ford Escort Classic Sport 2000
TAK
TAK
15 Grzegorz Jakubiak   Honda Civic EF Youngtimer Sport 2000
TAK
TAK
16 Aleksander Robak   BMW 320 coupe Open
TAK
TAK
17 Maciej Dwojak Łukasz Nowak BMW 318TI Youngtimer Sport 2000
TAK
TAK
18 Jacek Cichopek   BMW 318ti Youngtimer 2000
TAK
TAK
19 Maciej Świeboda Marcin Nanys Renault Clio Youngtimer Sport 2000
TAK
TAK
20 tomasz welter   BMW E36 1.8is Youngtimer Sport 2000
TAK
TAK
21 Iwo Molicki   BMW 525i Youngtimer 2000+
TAK
TAK
22 Hermann Bleike   BMW E28 530i Classic Sport 2000+
TAK
TAK
23 Jerzy Łodziński   BMW E36 Youngtimer Sport 2000+
TAK
TAK
24 Adam Mikołajczyk Artur Mikołajczyk BMW 318 IS Open
TAK
TAK
25 Rafał Prusaczyk   BMW E30 318is Youngtimer Sport 2000
TAK
TAK
26 Marcin Kacperek   BMW 318 is Youngtimer Sport 2000
TAK
TAK
27 Waldemar Pacewicz   Rover Mini Classic Sport 1600
TAK
TAK
28 TYMOTEUSZ PILOR EWA WAŁGA - PILOR BMW E30 320i Youngtimer 2000+
TAK
TAK
29 Mariusz Grudka   FIAT Cinquecento Open
TAK
TAK
30 Tomasz Augustyniak   Mini Moris Classic Sport 1600
TAK
TAK
31 Łukasz Behrendt   Ford Fiesta XR2i Youngtimer Sport 2000
TAK
REZ
32 Andrzej Kozłowski   BMW E30 Open
TAK
REZ
33 Adam Frąckowiak   BMW 318is Youngtimer Sport 2000
TAK
REZ
34 Łukasz Kaczmarski Katarzyna Kałek Mazda 323 GT Youngtimer Sport 2000
TAK
REZ
35 Filip Pająk Mateusz Matecki BMW E36 Youngtimer Sport 2000
TAK
REZ
36 Łukasz Behrendt   Ford Fiesta XR2i Youngtimer Sport 2000
WPŁ
WPŁ
37 Michał Siewior   Toyota MR2 Youngtimer 2000
WPŁ
WPŁ
38 Przemysław Mendrek Damian Włodarczyk Suzuki Swift Open
WPŁ
WPŁ
39 Krzysztof Gruber   Ford Sierra Youngtimer 2000+
TAK
N/D
40 Sebastian Górecki   Fiat 126p Open
TAK
N/D
41 Jakub Sobkowiak   BMW E30 Youngtimer Sport 2000
TAK
N/D
42 Damian Borzyński Tomasz Mizerka Suzuki Swift Open
TAK
N/D
43 Tomasz Mizerka Damian Borzyński Suzuki Swift Open
TAK
N/D
44 Konrad Górny Agnieszka Krzyżyńska Fiat 126p Open
TAK
N/D
45 Sławomir Szwargot Radosław Leśniak Honda Civic Youngtimer Sport 2000
TAK
N/D
46 Marcin Łuczak Madzia Łuczak BMW E30 Youngtimer 2000
TAK
N/D
47 Dominik Molicki   BMW 525i Youngtimer 2000+
TAK
N/D
48 Rafał Grodecki Wiesław Żuraw BMW E28 M5 Classic 2000+
TAK
N/D
49 Piotr Topór   Mini Cooper Classic 1600
TAK
N/D
50 Jacek Wieczorek   Honda CRX Youngtimer Sport 2000
TAK
N/D
51 mikołaj szczepankiewicz   Mini John Deere Classic Sport 1000
TAK
N/D
52 Jan Lewandowski   Polski Fiat 126p Classic 1000
TAK
N/D
53 Paweł Witczak   Fiat 126p Classic 1000
TAK
N/D
54 Adam Augustyniak Liliana Augustyniak BMW E30 325e Classic 2000+
TAK
N/D
55 Krzysztof Górecki   BMW E30 318iS Youngtimer 2000
TAK
N/D
56 Milosz Iwanicki   BMW E28 535i Classic Sport 2000+
TAK
N/D
57 Wojtek Puchalski Ania Malicka BMW E30 318iS Youngtimer Sport 2000
TAK
N/D
58 Marek Muszak   BMW E30 318iS Youngtimer Sport 2000
TAK
N/D
59 Wojciech Klimecki   Suzuki Swift Youngtimer Sport 1400
TAK
N/D
60 Bartłomiej Kubiak   Mini Morris Classic Sport 1000
TAK
N/D
61 Krzysztof Hellwig   BMW 635CSi Classic 2000+
TAK
N/D
62 Szymon Waśkowski   BMW E36 320 John Player Special Youngtimer 2000
WPŁ
N/D
63 Darek Górski Jerzy Popko BMW E30 325iX Youngtimer Sport 2000+
WPŁ
N/D
64 Łukasz Zawada   Fiat 126p Classic Sport 1000
WPŁ
N/D
65 Aleksander Żółtowski   BMW M3 Open
WPŁ
N/D
66 Darek Górski Jerzy Popko BMW E30 325iX Youngtimer Sport 2000+
WPŁ
N/D
67 Filip Szafarek Remigiusz Fiszer VW Golf Youngtimer 2000
WPŁ
N/D
1